Siemens CNC Parçaları

CNC, beş eksenli takım tezgahının geometrik ve geri besleme hataları için gerçek zamanlı dahili telafi sağlayabilir. Çalışırken, 840D sl'nin VCS çözümü, çeşitli hareket eksenlerinin yanı sıra eğim, sapma ve yuvarlanmanın tüm makine kinematiğini etkiler. Bu, takım merkez noktasını ve yönünü düzelterek çatal kafa tarzı beş eksenli makineler için hacimsel doğrulukta önemli bir iyileşme sağlar. Bilgisayar sayılımlı yönetim işlevi gören Siemens CNC’ler, üzerine monteli bilgisayarlar sayesinde programlanabilme özelliğine sahiptir. Makinelerin otomatik olarak işlem yapabilmelerine olanak tanıyan ürünler torna tezgahı, abkant, router, yatay ve dikey işleme merkezleri üzerinden örneklendirilebilir.

Siemens CNC Parçaları için Bilgisayar Destekli Dizayn

Bilgisayar destekli dizayn programları ile programlanabilen CNC’ler hazırlık ve yardımcı kodlarının yanı sıra eksenler aracılığı ile işlev görür. CNC’yi oluşturan parçalar, sistemin sorunsuz bir şekilde çalışması için gereklidir. Uzun süreli kullanımlar için uygun olan CNC parçaları, ISO ve DIN standardına bağlı olarak işlev görür. CAD ve CAM kodları ile çok daha verimli hale getirilen Siemens CNC’ler’in bozulması durumunda sistemi komple değiştirmek yerine sadece parça değişimi yaparak programların çok daha uzun süre korunması sağlanabilir. Bu sistem sayesinde bilgisayardan gelen kodlar vasıtasıyla makineler istenildiği gibi ve sorunsuz olarak çalışırlar.

Siemens CNC Parçalarının Sorunsuz Kullanımı

CNC parçalarının sağlam ve etkin olması bilgisayar destekli programlar sayesinde birçok otomasyon işlevinin aynı anda sürdürülmesine olanak sağlar. Delme, kazıma ve boyama gibi birçok işlemin otomasyona bağlanması için gerekli olan CNC sistemleri sayesinde iş gücünden alınan verimi katbekat fazlası alınır. CNC freze tezgahı, torna tezgahı, takım tezgahı gibi farklı CNC parçalarına sahip olan sistemlerin düzenli olarak bakım ve onarımlarının yapılması durumunda otomasyon sistemlerinden alınan verim, her zaman üst seviyede kalır.

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 70 (2. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35