Siemens Motorlar

Kalite ve yeniliği bir arada sunan Siemens motorlar, yüksek verimlilik sağlayan özellikleri ile otomasyon sistemlerine yenilikçi bir yaklaşım getirir. Senkronize ve asenkronize motor seçenekleri bulunan Siemens, servo motorlardan standart elektrik motorlarına kadar ürünlerini geniş bir yelpazede sunar. DC motorları, yüksek gerilim motorları ve çok daha fazlasının bulunduğu geniş ürün gamı ile otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenlerini arz eden Siemens, dijital işletmelerin vazgeçilmez bileşenlerini bir arada bulundurur.

Siemens Motor Çeşitleri

Kalite, yenilik ve yüksek verimlilik sunan ürünleriyle otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenlerini bir arada bulunduran Siemens, SIMOTICS sanayi için alçak gerilim motorları ve endüstri için simotics düşük voltajlı elektrik motorları üretimi yapar. Doğru uygulama için alternatif motor seçenekleri sunan firma, her talep için farklı bir çözüm üretir. IEC ve NEMA standartlarına uygun olan motorlar, verimli bir çalışma için gereklidir. SINAMICS dönüştürücülerle birlikte dönüştürücü çalışması için de kullanılabilme özelliği bulunan motorlar, farklı ihtiyaçlar için en uygun motor çözümlerini sunar. Doğrudan çevrim içi olarak kullanılma imkanı da bulunan motorlar olağanüstü güvenilirlik ve uzun ömür avantajına sahiptir.

Siemens Motor Çeşitlerinde Akıllı Konsept

Farklı seçenekleri ile her türlü talebe en uygun yanıtı verebilen Siemens motorlar, akıllı konseptleri dahilinde birçok alternatif sunar. , SIMOTICS HV motorlarını, 150 kW ila 100 MW ve daha fazla güç aralığına, 7 ila 15.900 rpm hıza ve 2.460 kNm'ye kadar torka sahip tüm yapılarda güvenle kullanılabilen motorlar, yüksek verimlilik ve rekabetçi fiyatlandırma politikasıyla otomasyon sistemlerinin birincil önceliğidir. Soğutma sistemi bulunan motorlar, yangın ve patlamaya karşı da koruma seçeneklerine sahiptir. -60 ° C'ye kadar düşük sıcaklıklarda dahi kullanılabilen sistemler agresif atmosfer koşullarında dahi güvenle kullanılabilir.

Gösterilen: 1 ile 15 arası, Toplam: 28 (2. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35