Siemens Panel

Otomasyon ve projelerinde sıklıkla kullanılan Siemens paneller, farklı inc’lerdeki ekran seçenekleri ile net bir görüş elde etmenize yardımcı olur. 60 binden fazla renk içeriğine sahip olan paneller dimlenebilir özelliktedir. Bu sayede enerji verimliliği sağlanır. Fare ile kolay bağlantı kurulabilen sistemlerse USB girişi bulunur.

Siemens Panelleri Ortak Özellikleri

Kolay programlanabilme özelliğine sahip olan Siemens panellerde web browser ile PLC’lere kolay bir şekilde bağlanılması sağlanır. PROFIBUS veya PROFINET haberleşme altyapısının kullanıldığı panellerde diğer PLC’ler ile haberleşmek de mümkündür. TIA Portal üzerinde geliştirilen paneller esnek ölçeklenebilirlik özelliklerine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ekranlarıyla net bir görüntü sağlayan paneller dokunmatik veya tuşlu kullanım için uygundur. USB bellek arşivleme özelliğine sahip olan panellerde sayfa geçişleri oldukça hızlıdır. Ek bir maliyet ihtiyacı duymadan halka veya hat topolojilerinin gerçekleştirilmesine izin veren panellerde bulunan sistem kartı, projenin farklı araçlara transfer edilmesine aracılık edebilir. Kullanım ve verimlilik yönünden birçok avantajı bulunan paneller Siemens güvencesi ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Siemens Panel Modellerinde Öne Çıkanlar

SIMATIC kontrolör sayesinde PC ihtiyacı olmadan sistemin diyagnostik bilgisinin panel üzerinden görüntülenmesi mümkün hale gelir. Veri güvenliği garantisi sunan Siemens panelinde veri güvenliği had safhada sağlanır. Ethernet veya USB kablo kullanılarak çok kolay bir şekilde proje transferinin yapılmasına izin veren sistemler, özel uygulamalarda kullanılabilmesi adına sertifikalıdır. Son derece dayanıklı olan paneller entegre haberleşme portalları ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Harici switch kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran paneller etkin enerji yönetimi ile enerji maliyetlerinden de tasarruf edilmesini sağlar. İhtiyaç duyulmadan yüklerin merkezi olarak kapatılmasını sağlayan paneller, kısa sürelim molalarında dahi kapatılma imkanı sunarak enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkarır.

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 69 (2. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35