Stöber Motorlar

Endüstride kullanılan makinelerin kusursuz bir şekilde çalışarak yüksek verimlilik elde edilmesini sağlayan Stöber motorlar, farklı seçenekleriyle otomasyon sistemine yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Senkron servo motorlar, vidalı tahrikler için senkron servo motorlar, yalın motorlar, asenkron motorlar gibi geniş bir ürün gamına sahip olan marka, sektördeki otomasyon motor ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Kalite fiyat orantısı ile nitelikli ürünleri rekabetçi fiyatlarla satışa sunan Stöber, yüksek verimlilik sağlayan motor seçenekleri ile otomasyon sisteminin tamamlayıcısı konumundaki yerini alıyor.

Stöber Senkron Servo Motorlar

Otomasyon endüstrisine sunduğu EZ ve EZHD senkron servo motorlarla gücüne güç katan Stöber, farklı güç profillerine sahip fırçasız, kalıcı mıknatıslı ve elektronik olarak değiştirilmiş motorlar sunuyor. Stator ve rotor bileşenleri, son derece düşük tork dalgalanması ve çeşitli şekillerde yüksek güç yoğunluğu için enerjiye göre optimize edilmiş bir tasarıma sahip olan senkron servo motorlar otomasyon endüstrisinin birçok alanında kullanılıyor. Vidalı tahrikler için senkron servo motor seçeneklerinde ise dişli milin sıkılması için bir sıkıştırma düzeneği bulunur. EZM senkron servo motor, dişli somunu doğrudan sürmek için uygundur. İdeal bir şekilde boyutlandırılan flanş içi boş milinden istenen uzunlukta bir dişli mil sokulabilir.

Stöber Yalın ve Asenkron Motorlar

Kodlayıcısız yalın motorlar, asenkron sürücüler gibi güçlü ve dayanıklıdır ve senkron servo motorlar gibi hassas ve kompakttır. Bu motorlar zorlu üretim ortamlarındaki otomasyon görevleri için kullanılabilir. Asenkron motorlar ise Stöber dişli motor sisteminin bir parçasıdır. Burada, bozucu bir adaptör flanşı olmadan doğrudan Stöber redüktörlerine bağlanırlar. Asenkron motor flanşı tasarımı da programa dahildir. Sektördeki motor ihtiyaçları için farklı çözümler sunan marka, optimum verimlilik sağlayan ürünleri ile makine endüstrisinde ihtiyaç duyulan kompakt tasarımları çok daha nitelikli hale getiriyor.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35