Stöber Sürücüler

Yeni nesil sürücü modelleriyle otomasyon sektöründeki ihtiyacı optimum verimlilikle karşılayan Stöber, farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu donatıları tek bir sürücüde topluyor. Yüksek verimlilik sunan Ströber sürücüler, makine mühendisliği ve otomasyon teknolojisi için yüksek hassasiyetli ürünler sunar. Sürücülerin kullanıldığı alanlardaki verimlilik optimum seviyeye çıkar. Söz konusu verimlilik kriterleri iş gücünden tasarruf edilmesini sağlarken diğer yandan enerji verimliliğinin oluşmasına ve makinelerden alınan verimin artmasına yardımcı olur.

Ströber Sürücülerin Özellikleri

En basit sistemlerden en karmaşık fonksiyonlara kadar geniş bir yelpazede verimlilik sunan Ströber, dinamik sürücüleri ile makinelerin ihtiyaç duyduğu otomasyon bileşenlerini en iyi şekilde tamamlar. Ayar değeri ve yük sıçramalarındaki hızlı değişikliklerin minimum sürede kurtarılmasını sağlayan ürünler birçok avantajı da beraberinde getirir. Sistemlerin karbon ayak izini düşüren ürünler, makinelerin kısa sürede yüksek performans sağlamalarına yardımcı olur. Hem üretim tesislerinin hem de fabrikaların karbon ayak izi değerlerinin düşmesine yardımcı olan markanın sürücüleri, denetleyicilerini bir ara DC devresine bağlama imkanı da sunar. Hız, moment veya pozisyon değişkenlerinden etkilenmeyen güçlü sürücüler, operatörlerin de iş gücünün azaltılmasına yardımcı olur.

Ströber Sürücülerde Yeni Nesil Dönemi

Senkron servo ve asenkron motorlar için güç elektroniği desteği sunan Ströber sürücüler yüksek performanslıdır. Farklı seriler ile otomasyon sistemleri için özgün seçenekler sunan marka, POSIDYN® SDS 5000 ve POSIDRIVE® MDS 5000 modelleri ile torku, hızı ve konumu düzenlemek için yüksek performans gösterirler. Makinelerin üretim süreçlerindeki en zorlu koşullar için tasarlanan ürünler ince ayarlı tahrik sisteminin oluşmasını sağlarlar. POSIDRIVE® MDS 5000 servo inverter ve POSIDRIVE® FDS 5000 sürücüleri, ekonomik açıdan da tasarruf edilmesine yardımcı olur. Asenkron redüktörlü motorlarla yenilik potansiyelini en üst seviyeye taşıyan marka, otomasyon sistemlerindeki ihtiyaçlara etkili bir yanıt verir.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, Toplam: 1 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35