Sürücüler

Bu bölümde; Siemens, Control Techniques, Sew Eurodrive, Fanuc, Danfoss ve daha bir çok sektörel öncü markanın sürücü ürünlerini inceleyebilirsiniz.

AC elektrik girişi sürücü içindeki doğrultma ünitesi yardımıyla doğrultulur. DC gerilimden elde edilen bara İGBT türünden bir düzeneğe verilmeden evvel kondansatörler ile dengelenip depolanır. İşte bu DC voltajı tekrar Sinüse yakın bir şekilde değişik faz açıları ile çıkışa verebilen, bu dalga şeklinin genliğini tepe nokta ayarlamalarını ve voltajını ayarlayabilen mekanizmalara sürücü diyoruz.

Ancak piyasada sadece sürücü değil aynı zamanda, inverter, invertör, frekans konverteri, frekans inverteri, hız kontrol cihazı, driver gibi isimler kullanılır ve aslında hepsi aynı ürün için kullanılır.

En gelişmiş sürücüler doğru akım gerilim ve ara devreli olarak tasarlanmış olanlarıdır. Frekans ayarı 0-5000 Hz arasında yapılabilmektedir. Bu tür sürücülerde önce şebeke gerilimi doğrultulur. Filtrelenmiş DC gerilim, alternatif gerilim çeviricinin evirici bölümünde kontrol ünitesinde üretilen sinyaller ile ayarlanabilen gerilim ve frekans üretilir.

Günümüzde mikroişlemcilerle sürücü kullanımı her gün artmaktadır. Hatta bazı kullanım alanlarında artık mecburidir.

İkinci el ürün satışı yaparken mevcut test düzeneklerimizde satın alınan ürünün denenmesi mümkün ise deneyip, müşterilerimiz eğer isterlerse test video kaydını da gönderiyoruz. Sürücüler ve diğer malzemeleri sipariş ederken en erken sürede elinize ulaşması için aynı gün kargoladığımız ürünler, en geç 3 iş günü gibi kısa bir sürede size ulaşmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 368 (10. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35