Telemecanique PLC

Schneider Electric güvencesi ile satışa sunulan Telemecanique PLC'ler otomasyon sistemlerine farklı çözümler üretir. TSXP5710, TSX-P57-102M, TSX-P57-103M, TSX-P57-104M, TSX-P57-10M, TSX-P57-1634M, TSX-P57-20, TSX-P57-202M ve TSX-P57-203M gibi onlarca farklı denetleyici serisine sahip olan Telemecanique PLC'ler vida terminal bağlantılı kompakt ürünleri ile hepsi bir arada hizmetler sunar. Farklı ana ünite tiplerine sahip olan denetleyiciler, farklı bağlanma yöntemleri ile bulunduğunuz her ortamdan denetleyiciye ulaşmanıza imkan tanır. Standart uygulamalar için programlanabilir özellikler sunan Telemecanique PLC'ler gerçek zamanlı saat ve bellek gibi eklentilerin yapılmasına da izin verir.

Telemecanique PLC'lerin Kompaktlığı

Son derece kompakt özelliklere sahip olan Telemecanique PLC'ler dijital veya analog I/O modülü kullanılarak büyütülebilir. Çoklu entegrasyon girişlerine izin veren sistemlerde kullanılan yazılımlar, otomasyon sistemlerinde oluşabilecek sorunlar için akılcı çözümler sunar. Bağımsız kurulum özelliği sayesinde üretim makinelerinde, fabrikalarda ve çok daha fazla alanda rahatlıkla kullanılabilen denetleyiciler, asansörlerden otomatik iklimlendirme sistemlerine kadar birçok farklı alana entegre edilebilir. Modern iletişim arayüzüne sahip olan denetleyicilerde basit kontrol sistemleri için akıllı röleler kullanılır. Ekran düğmeleri bakımından da tercihe göre farklı seçenekler sunan Telemecanique PLC'lerin düğmeli ve düğmesiz serileri mevcuttur. Genişletilebilen taban modüllerine sahip olan sistemlerle Ethernet iletişimi için uygun portal vardır.

Telemecanique PLC Modellerinin Fonksiyonları

Ladder kontak dili ile önceden programlanan fonksiyonlara sahip olan Telemecanique PLC'ler güvenli programlama özelliğine sahiptir. Modern iletişim arayüzüne sahip olan sistemler yerinde ve uzaktan bağlantı imkanı sunar. En küçük üretim tesislerinden devasa fabrikalara kadar her ihtiyaç için uygun bir seri sunan Telemecanique ile merkezi olmayan kontrol sistemleri de kolay bir şekilde denetlenebilir. Az yer kaplayan kutularda yüksek verimlilikte denetleyici işlevi sunan ürünler mükemmel performans sağlar.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35