Uniop Panel

Uniop Paneli makine otomasyonlarında kullanılan benzersiz bir işletimciye sahip olan panellerdir. Makine kontrolü ve prosesinde kullanılan paneller, iki renkli ve çok renkli seçeneklere sahiptir. Alman menşeli olan ürünler, arayüz vasıtasıyla bilgisayarlar ile rahat bir şekilde haberleşme amacı ile kullanılır. Programlanabilme özelliğine sahip olan panellerin grafik ekranı bulunur. Grafik ekran, proses işlemlerinde, işlemin nerede gerçekleştiğinin saptanmasına gereklidir. Alarm lambası bulunan panellerde, makine çalışmasında herhangi bir sorun olması durumunda bildirim vererek oluşabilecek zarların önlenmesine yardımcı olur.

Uniop Panellerinin Özellikleri

Endüstriyel bilgisayar çözümleri kapsamında kullanılan paneller, insan ile makine arasındaki haberleşme ve yönetimi kolaylaştırır. LED ekranlı panellerin tuşlu ve dokunmatik seçenekleri mevcuttur. Dayanıklı ekran yapısı sayesinde titreşimlere ve darbelere karşı dayanıklı olan Uniop Paneli USB bağlantı noktasına sahiptir. Bazı modellerde SD kart yuvası da bulunur. Plug-in modülleri sayesinde fieldbus sistemlerine ve I / O'ya bağlantı imkanı da sunan paneller kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplar. Enerji ve maliyetten büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlayan sistemler, üretim süreçlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Uniop Panelinin Tasarımı ve Performansı

Tüm zorlu HMI uygulamaları için ideal bir seçenek olan Uniop Paneli geniş bir ekrana sahiptir. Tam vektör grafik özellikleriyle birlikte farklı bağlantı seçeneklerini mümkün kılan marka, çok dilli uygulamalara izin verir. Bu sayede global gereksinimleri karşılama amacıyla çalışan operatörler, dil desteği sayesinde sistemleri çok kolay bir şekilde yönetme fırsatı bulur. Analog göstergeler, sayısal veriler, grafikler ve çok daha fazlası görüntülü formatlarla operatöre gösterilir. Bu sayede makine üretim süreçleri kusursuz bir şekilde yönetilir. Birden fazla sürücü iletişim özelliği bulunan panellerde uzaktan bakım ve destek imkanı da bulunur.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, Toplam: 1 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35