Wago PLC

Wago PLC’ler minimum alan içinde maksimum performans ile her sektör için uyumlu otomasyon çözümleri sunar. Yüksek kullanılabilirlik düzeyine sahip olan kontroller ile yerden dahi tasarruf sağlayan tasarımı birleştiren Wago, uygun maliyetli denetleyicileri ile ön plana çıkar. CODESYS 2 ve CODESYS 3 ile programlanabilir özelliğe sahip olan kontrollere sahip olan Wago, yüksek güvenilirlik sunan denetleyicileri ile makinelerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Wago PLC Modellerinin Ayrıntıları

Tüm standart fieldbus protokolleri ve ETHERNET standartları ile uyumlu olan kontrolleri ile otomasyon sürecinin başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlayan kontroller WAGO-I/O-SYSTEM 750 ile birleştirilebilir özelliktedir. Azami derecede esneklik imkanı sunan ürünler 500+ I/O modülüne sahiptir. Kablosuz veya kablolu bağlantı özellikleri ile telekontrol sistemini etkin bir biçimde yürüten marka, bulut teknolojisi sayesinde verileri karşı bir şekilde kaydetmenize olanak tanır. IoT kontrolörlere dönüştürülme imkanına sahip olan kontrollerde Linux işletim sistemi kullanılır. En zorlu ortamlarda dahi kusursuz bir şekilde çalışabilen PLC’ler uygun maliyetleri ile otomasyon sistemlerinde henüz kurulum aşamasında verimlilik alınmasını sağlar.

Wago PLC Sistemlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Wago PLC sistemlerinde bulunan bazı denetleyicilere HTTPS ve FTPS bağlantılarının kurulmadı için şifreleme yöntemleri olan SSH ve SSL/TLS eklentisi entegre edilmiştir. Ek güvenlik duvarının oluşturulmasını sağlayan bu sistemlerde veri aktarımı ve güvenliğinin sağlıklı bir şekilde işlenmesi sağlanır. CODESYS endüstri standardı ile donatılan kontroller yazılımın tekrar tekrar kullanılmasına olanak tanır. Maliyet-fayda açısından maksimum verimlilik sunan kontroller ölçeklendirilebilir kontrol teknolojisi ile donatılmıştır. Titreşime dayanıklı olan PLC’ler işletmeye anında alınma özelliği ile zaman ve verimsel açıdan büyük oranda tasarruf edilmesini sağlar. Görselleştirme, kontrol ve mühendislik alanlarında optimum verimlilik sağlayan PLC modelleri geniş uygulama aralığına sahiptir.

Gösterilen: 1 ile 32 arası, Toplam: 32 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35