Yaskawa Sürücüler

Yaskawa sürücüler, otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenleri arasındadır. GA500, V1000, U1000, A1000 ve J1000 gibi farklı serilere sahip olan sürücüler, markanın 27 milyondan fazla otomasyon ürünlerinden sadece birkaçıdır. Bakım gerektirmeyen sürücü modellerini kompakt tasarım ile birleştiren marka, yükü algılayan ve gerçek hız koşullarına bakılmaksızın torku otomatik olarak ayarlayan sürücüleri ile otomasyon sisteminin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Aşırı uyarı frenleme sistemine sahip olan sürücüler, harici frenleme direnci olmadan hızın yavaşlamasına olanak tanır. Yük değişimi ya da gücün kesilmesi durumunda kararlı çalışmanın devam edebilmesi için durma önleme işlevlerine sahip olan Yaskawa sürücüler makinelerin yüksek potansiyelli olarak çalışmalarına olanak tanır.

Yaskawa Sürücülerde Çok Yönlülük

Endüstriyel uygulamalar için çok yönlü seçenekler sunan Yaskawa, her uygulamada mükemmel şekilde uyum sağlar. Her ihtiyaca göre farklı tipte üretilen ürünler küçük boylardan işlevine göre daha büyük boylara kadar farklı sınıflarda bulunur. Zahmetsiz bir entegrasyon için ihtiyaç duyulan tüm bileşenleri bünyesinde bulunduran marka, akıllı araçların kurulum ve sorun giderme sırasında en hızlı şekilde müdahale edebilmesi için başlatma sihirbazına, veri günlüğüne, DriveWizard Mobile uygulamasına ve çok daha fazla ayrıntıya sahiptir. Üretim kapasitesinin artmasına yardımcı olan ve zamandan kazandıran sürücüler ihtiyaçlara bağlı olarak farklı serilerde ve farklı özelliklerde sunulur.

Yaskawa Sürücülerin Avantajları

Mikrodrive ürünlerinden kompakt tasarımlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan Yaskawa, birçok avantajı da beraberinde getirir. Otomatik ayar yapılmasına gerek bırakmadan kolay bir şekilde motor kurulumunu mümkün kılan Yaskawa sürücüleri, bu sayede bağlı makinelerle ayarlamayı çok daha kolay hale getirir. Bağlantı ve motor tipi açısından oldukça esnek seçenekler sunan marka, tüm uygulamalarda kolayca ustalaşmak isteyenlerin öncelikli tercihidir. Dahili EMC filtresi bulunan sürücüler, bu özellikleri ile frenleyici panel alanının azaltılmasına olanak sağlar.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35