Yedek Parçalar

Yedek parça stoğumuzda; Siemens, ABB, Rexroth, Indramat, Bosch Group, Delta, Allen Bradley, Sick, Omron, Sew Eurodrive ve daha bir çok sektörel büyük markanın; Servo Motorlar, Servo Sürücüler, PLC’ler, Operatör Paneller, Enkoderler, çeşitli Güç Kaynakları, I/O Modülleri ve Sensörler gibi daha bir çok endüstriyel otomasyon yedek parçalarını müşterilerimize garantili olarak sunmaktayız.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana, başta Marmara bölgesi olmak üzere Türkiye’nin güçlü vizyon sahibi firmaların başında yer alan IK INDUSTRY yıllardır geniş ürün yelpazesiyle endüstriyel malzeme konusunda bilgi ve hizmet almak isteyenlerin tek adresi konumundadır. En iyiyi doğru ve süratli bir şekilde, siz müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke edinmiş olan, tecrübeli kadromuz ile otomasyon uygulamalarınızın çözüm partneri olmaya devam edeceğiz.

IK INDUSTRY olarak; bünyenizde ki makine robot ve yardımcı ekipmanlarınızda kullandığınız sarf malzeme, kritik yedek parça ve proje parçalarınızda bizlerden mutlaka teklif alınız. Piyasadan temin edemediğiniz yada işletmenize acil lazım olan fakat tedarikçinizin uzun termin verdiği sensör, switch, emniyet rölesi, röle, emniyet bariyeri, ekran, plc, kontaktör, güç kaynağı, çevirici, motor sürücü, lineer cetvel ve ssr röle gibi bir çok ürün için muadil sorgulamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşletmelerin günümüzde de 1 dakika bile durmaya vakti olmadığının bilincindeyiz. O nedenle sizlere böyle bir acil durumda fayda katmak bizleri onurlandıracaktır.

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyor, tüm gelişmeleri imalatımıza ve ürünlerimize entegre ediyor ve firmanıza yeni çözüm önerileri sunuyoruz. Daha iyi hizmet sunmak için en yeni ekipman, teknoloji ve malzemeleri kullanıyor, en son gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Size değerli müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyor ve sizlere kolaylıklar sunuyoruz.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, Toplam: 10 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35