Satış Destek

Satış Öncesi ve Sonrası Hizmet Alımı

Günümüzde markaların birçoğu satış sonrası destek konusunda çok hassas davranmaktadırlar ve bu konu kullanıcılar tarafından çok önemsenmektedir. Son yıllarda teknoloji ve ulaşılabilirlik sayesinde kullanıcılar bir ürün hakkında tüm bilgiyi toplayabilmektedir ve bu da satış işleminin sadece bir satış veya pazarlama olayı olmasından çıkmasını sağlamıştır. Ürün hakkında çok fazla bilgiye sahip olan kullanıcı ürün satışından önce ve sonraki süreçte, çıkabilecek her türlü problemi hızlı ve kolay bir şekilde çözebileceği firmaları tercih etmektedir. Her sektör için farklı anlam ifade eden satış destek unsuru IK Industry için sistem kurulumu, yedek parça temini, bakım ve onarım işlemlerinin sorunsuz sağlanması ve hızlı bir teknik destek anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir satış destek yapısıyla, kullanıcılarına satmış olduğu ürünlere karşı bir güvence ve tatmin duygusu sağlamak başlıca hedeflerindendir. Bu tarz bir deneyim sunan firmamız, endüstriyel sistemler konusunda sektöre yenilikler katmaktadır ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır.

Hızlı ve Kolay Çözüme Kavuşma

Endüstriyel sistem veya ürün satın alımlarının önemli bir parçası da satış destek hususudur. Kullanıcılar ile birebir çalışma içerisinde bulunan satış destek ekipleri kullanıcılardan gelen istek ve talepleri, hızlı ve doğru şekilde üretim ya da satış birimlerine aktarmaktadır. Ayrıca kullanıcılar tarafında satın alınmak istenen endüstriyel sistem veya ürünler hakkında kullanıcılara doğru bir bilgilendirme yaparak, işletmenin tüm birimleriyle organize bir şekilde çalışmaktadır. Ciddi ve güvenilir bir şirkette, satın alınan ürün ile ilgili işlemler satın alma sürecinden hemen sonra bitmeyip belli bir süreç içerisinde devam etmektedir. Profesyonel ve tecrübeli bir satış destek ekibi tarafından devam ettirilen süreçte satış sonrasındaki hizmetlerin takibi yapılmaktadır. Bu takipler arasında kullanıcıların ürünle ilgili geri bildirimleri ve teknik servisteki ürünler hakkında kullanıcının bilgilendirilmesi de yer almaktadır.

Teknolojik Çözümler

IK Industry olarak endüstriyel işletmeler için sağladığımız son teknoloji sistem ve ürünlerimizle, tüm işletmelerin en küçük ihtiyacından en büyük ihtiyacına kadar her noktada destek sağlıyoruz. Satın alınan sistem veya ürünle birlikte, endüstriyel işletmeniz için hedeflediğiniz tüm işlemlerin sonuna kadar destek alacağınız uzman satış destek ekibimizle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Satın alma sürecinin ilk anından son anına kadar ve hatta ürünü kullanım esnasında dahi sürekli olarak destek alacağınız bir ekip ile ürünle ilgili tüm tecrübe ve bilgimizi sizlere aktarıyoruz. Ayrıca ikinci el ürünlerin satın alımında da satış destek ekibimiz ile sürekli irtibat halinde olabilirsiniz. Kullanıcıların ihtiyaç duyacağı sistem ve ürün trendleri hakkında da sürekli bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzman Ekip, Kaliteli Sonuç

Tecrübeli ekibimiz ile yaptığımız sıfır ve garantili ikinci el ürün satışlarıyla sektörde öncü firmaların arasında yer almaktayız. Kaliteli ve güvenilir endüstriyel sistem ve ürün satışının ardından dahi uzman satış sonrası ekiplerimiz ile teknik destek sağlamaktayız. Her sektörde önemli olan zaman tasarrufunu göz önünde tutarak kullanıcılarımız için satış destek hizmetlerine çok önem vermekteyiz. Kullanılan sistem veya ürün hakkındaki her türlü bilgiyi, satış sonrası destek ekiplerimizden alabilirsiniz. Teknik destekle ilgili konularda da sürekli kullanıcıların kolaylıkla ulaşabileceği satış destek ekibimiz 7/24 ulaşılabilirdir.

Her türlü sorunuz için bize 0 (262) 745 0135 numaralı telefondan veya satis@ikindustry.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35