İade & Değişim

Sitemizden satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde satis@ikindustry.com.tr başvurarak, iade koşulları dahilinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için bize mutlaka mail ile haber vermeniz gerekmektedir. Kargo bedeli alıcıya aittir. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.


Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra,  hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Geri gönderdiğiniz
 ürün iade onayı için bazı incelemelerden geçer. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa adresinize geri gönderilebilir.

Aşağıdaki durumlarda cayma hakkınız geçerli olmaz

·         Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler

·         Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

·         Tüketicinin onayı ile montajı yapılan ürünler

·      Kulanım esnasında zarar görmüş, bozulmuş, ürünler

·      Garanti kağıdı açılmış, yırtılmış ürünler,

·      Ambalajı bozulmuş, zedelenmiş ürünlerin size iletilmesi durumunda kargo görevlisi eşliğinde ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizi kontrol ediniz, ürünlerinizde bir hasar var ise görevliden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. 


Talebiniz kabul olduğunda ise para iadeniz, 30 gün içinde sizinle iletişime geçilerek yapılır.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35