İthalat-İhracat Hizmetlerimiz

Kaliteli Ürün Tercihi

İthalat ve ihracat işlemleri ülkelerin ekonomileri için en önemli etkenlerdendir. Milli sermayelerin korunması konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında gelmektedir. İthal edilen bir ürünün iç pazardaki başarısıyla, yerli üreticiler de hareket geçerek üretilen ürünlerdeki kaliteyi arttırma yoluna giderler. Böylelikle iki kavram arasındaki kıskaç daralarak ülkelerin ekonomisine pozitif etkileri olur. Ancak her iki süreçte de bazı noktalar göz önünde bulundurulmalı ve dikkat edilmelidir. Özellikle tercih edilen ürüne karar verildikten sonra kullanılacak olan firmanın seçiminde titiz davranılmalıdır. Kaliteli ürün tedarik edilmesinde seçilecek olan firma çok önemlidir ve talep edilen ürünün en kısa zamanda ve doğru bir şekilde ithal veya ihraç edilmesi en önemli kıstaslardan birisidir.

Geniş Ürün Seçeneği

Türkiye ve Almanya’daki geniş stoklarımız sayesinde, bu ülkelerden her türlü ithalat ve ihracat hizmetini uzman ekiplerimizle tüm dünyaya kolaylıkla sağlayabiliyoruz. Dünya çapındaki geniş ağımız ile endüstriyel alandaki ithalat ve ihracat işlemleriniz için akılcı çözümler sunuyoruz. Ürün çeşitliliği ve uzman ekibimiz ile endüstriyel işletmelerin vazgeçilmezi olan sistem ve makinelerin ithalat ve ihracatının her noktasında bulunuyoruz. Kullanıcılar tarafından gelebilecek olan özel siparişlerde de her türlü ithalat desteğini sağlıyoruz. Yeterli altyapı, stok desteği ve tecrübemizin kazandırdığı beceriyle verilen siparişi ilk andan itibaren titizlikle ele alarak uygun süreçlerin işletilmesinde öne çıkıyoruz. Kaliteli ürün tedarik edilmesi konusunda öncü olan firmamız, sektördeki diğer firmalarla arasındaki rekabette çok önlerdedir. Kullanıcıların güvenle kullanabileceği endüstriyel sistem ve ürünleri tedarik etmek için dünya çapında bilinen markaları tercih etmekteyiz.

Dünya Markaları Bir Arada

İthalatını ve ihracatını yaptığımız endüstriyel ürünlerin arasında Siemens, Beckhoff ve Pliz gibi markalar bulunmaktadır. Programlanabilir mantık denetleyicisi olan PLC sistemlerinin veya Mitsubishi ve Bradley gibi dünya çapında markaların operatör panellerinin ithalat ve ihracatında kullanıcılarımıza çözümler sunmaktayız. Ayrıca Siemens ve Bosch gibi kalitesini herkes tarafından kabul görmüş markaların sürücüleri ve motorları da ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Endüstriyel bilgisayarlar konusunda da sektörde öncü olan firmamız, otomotiv üretim sistemlerinden tutun birçok sektöre kadar kullanılan bu bilgisayarların tedarik edilmesi konusunda da en doğru kaynaktır. Firmamız vasıtası ile satın alınan ürünler her türlü probleme karşı tarafımızdan güvence ve garanti altındadır.

Sorunsuz Ürün Teslimatı

Uzman ekibimiz sayesinde yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan her türlü kullanıcı istek ve talebine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz. Ürün tedarik edilmesi konusundaki tecrübemizle en doğru ve ekonomik yollarla çözüm ortağınız olmaya hazırız. Öne çıkan ürünlerimiz ve geniş ürün yelpazemizle endüstriyel ürünlerin ithalat ve ihracatında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Ekonomiye yaptığımız katkı ile milli sermayenin korunmasını ve bu alanda yaşanabilecek olan kayıpların önüne geçmek adına tüm çabamızı sarf ediyoruz. İthal bir ürün tedarik edilmesi durumunda, karşılaşılabilecek tüm gümrük işlemlerini kullanıcılar için hallederek sorunsuz bir ürün teslimatı gerçekleştiriyoruz. Her türlü ithalat ve ihracat işleminin, tüm adımlarında yurtdışı eğitimli ekibimizle kullanıcılarımızın yanında oluyoruz. Tüm gümrük mevzuatına hakim olan uzman ekibimiz kolay ve hızlı bir süreç yaşamanız için her an iletişime hazırdır.

Bir makine veya başka bir ürün mü arıyorsunuz?

Lütfen iletişime geçin. Hızlı bir çözüm bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize e-posta veya telefon ile ulaşın.

☎ +90 262 745 0135

☎ +90 553 983 0291

✉ info@ikindustry.com.tr

✉ satis@ikindustry.com.tr

İthalat-İhracat Hizmetlerimiz

  • ➤ Dünya çapında ithalat ve ihracat
  • ➤ Konsültasyon hizmeti
  • ➤ Yüksek kaliteli cihazların taşınması ve devreye alımı
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35